Program naprawczy L'AZEL ACTIVE PROFESSIONAL

Zabieg nawilżająco - odmładzający

Esencja z makromolekularnym kwasem hialuronowym L'Azel Active Professional.

Kwas hialuronowy i kolagen są składnikami strukturalnymi skóry. Kwas hialuronowy silnie i głęboko nawilża oraz odżywia skórę. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania włókien kolagenowych, zapewnia im odpowiednią elastyczność. 

 

Zabieg przeznaczony dla osób w każdym wieku. Szczególnie polecany dla skóry przesuszonej, suchej, mieszanej z tendencją do przesuszania i po opalaniu.


Zabieg łagodząco- wyciszający. Łagodzenie.

Esencja nawilżająco-łagodząca z ekstraktem z zielonego owsa L'Azel Active Professional

Ekstrakt z zielonego owsa ma silne działanie przeciwzapane i zapewnia odpowiedni poziom wody w naskórku. Jako jedna z nielicznych substancji aktywnych przenika przez powierzchnię skóry. Esencjsa zawiera glukozyd maltooligozylowy, substancją o silnych właściwościach nawilżających i łagodzących. Zawarty w produkcie glikol pentylenowy zmiąkcza, uelastycznia i wygładza skórę. 

Zabieg przeznaczony dla osób w każdym wieku. Dla skóry łuszczącej się, z tendencją do zmian alergicznych, zaczerwienionej, z trądzikiem różowatym oraz skóry atopowej. 


Zabieg rozświetlająco-witalizujacy. Dotlenienie.

Esencja z biostabilizowaną witaminą C L'Azel Active Professional.

Esencja zawiera 2-Glukozyd kwasu askorbinowego (AA2G). Jest to naturalna witamina C stabilizowana przez połączenie z cząsteczką glukozy. Jest aktywna dopiero po nałożeniu na skórę. Sprawia, że jest widocznie rozświetlona i lepiej napięta, przywraca cerze blask i odwraca skutki starzenia. Zapobiega pigmentacji skóry i zmniejsza ilość powstałej już w tym procesie melaniny.  

Zabieg przeznaczony dla cery dojrzałej, odwodnionej, szarej, zmęczonej. 

Zabieg przeznaczony dla osób w każdym wieku. Szczególnie polecany dla skóry przesuszonej, suchej, mieszanej z tendencją do przesuszania i  po opalaniu.


Wszystkie zabiegi proponujemy wykonywać w serii co 7 - 10 dni, w zależności od stanu skóry 4 - 8 zabiegów.