Medycyna estetyczna

MEZOTERAPIA
Mezoterapia igłowa jest metodą polegającą na wstrzykiwaniu w skórę niewielkich ilości substancji leczniczych. Za pomocą techniki mikronakłuć wprowadza się śródskórne aktywne biologicznie związki poprawiające mikrokrążenie, odżywiające, nawilżające, zwiększające metabolizm komórek tłuszczowych (lipolizę). Dzięki tej metodzie uzyskuje się regenerację, odmłodzenie, poprawę wyglądu skóry, redukcję objawów skórki pomarańczowej.
MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY - CZYLI ŻEGNAMY PROBLEM ŁYSIENIA
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na powierzchownym ostrzyknięciu skóry głowy za pomocą strzykawki lub pistoletu przy użyciu substancji pobudzających wzrost mieszka włosowego. Mezoterapia pobudza mieszki do wzrostu, wzmacnia je i zapobiega wypadaniu włosów. Zabiegi polecane są przede wszystkim osobom mającym problem z wypadniem włosów i łysieniem, ale może mieć także charakter profilaktyczny. 
Kwas hialuronowy
Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy. Z wiekiem obecność i działanie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy.
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
Z upływem lat na twarzy tworzą się bruzdy i zmarszczki. Kontur twarzy ulega zmianie poprzez utratę tkanki tłuszczowej i działającej grawitacji, przez co traci swoją objętość, blask i jędrność a owal twarzy, że jest już tak wyraźny jak za starych, dobrych czasów. Dzięki zabiegom wypełniania kwasem hialuronowym Twoja skóra może zostać odmłodzona o nawet 10 lat.  
Mikronakłucia z falą radiową
Co to są mikronakłucia skóry? Jest to doskonały zabieg stosowany w problemach wiotkości skóry, w terapii rozstępów, blizn oraz zmarszczek. Polega on na nakłuciach skóry, pokrycia jej gęstą mikrosiatką oraz podgrzaniu skóry poprzez falę radiową. Wykorzystuje on dwie metody działania - mezoterapię mikroigłową oraz radiofrekwencję (RF).  
Filorga Hydra Booster
HYDRA BOOSTER TO GŁĘBOKIE I DŁUGOTRWAŁE NAWILŻENIE   Najnowszy produkt do mezoterapii z Laboratorium FILORGA będący połączeniem dwóch doskonałych produktów: FILORGA NCTF 135 HA i FILORGA M-HA 18. FILORGA NCTF 135 HA to kompleks ponad 50 składników rewitalizujących skórę. FILORGA M-HA 18 to wolny kwas hialuronowy o dużej masie cząsteczkowej połączony z glicerolem, zapewniający głębokie nawilżenie od wewnątrz. FILORGA HYDRA BOOSTER to udowodniona skuteczność składników i widoczne rezultaty.   WSKAZANIA DO ZABIEGU Zabieg mezoterapii HYDRA BOOSTER wykonuje się w celu: odmłodzenia i poprawy wyglądu skóry odmłodzenia owalu twarzy wygładzenia zmarszczek redukcji przebarwień przywrócenia napięcia i elastyczności skóry leczenia blizn i rozstępów leczenia cellulitu leczenia wypadania włosów To również dobry zabieg profilaktyczny dla młodszych osób dbających o jakość i wygląd skóry.   PRZEBIEG ZABIEGU Zabieg około 30 minut. Przed zabiegiem, dla poprawienia komfortu pacjenta, może zostać zastosowane znieczulenie miejscowe kremem. Następnie skóra jest całkowicie oczyszczana i łagodnie ostrzykiwana preparatem.   PROTOKÓŁ ZABIEGU MEZOTERAPIA FILORGA HYDRA BOOSTER wymaga serii 3 zabiegów w odstępach 1 miesiąca. Zaleca się wykonanie sesji podtrzymującej efekty co 6 miesięcy.   SKUTKI UBOCZNE ZABIEGU Tuż po zabiegu może wystąpić miejscowe zaczerwienienie, które powinno zniknąć po kilkunastu minutach. Może pojawić się niewielki obrzęk, który może się utrzymać do następnego dnia.   PRZECIWSKAZANIA DO ZABIEGU MEZOTERAPII FILORGA ciąża alergie cukrzyca (niewyrównana) stany zapalne skóry opryszczka terapia lekami obniżającymi krzepliwość krwi choroba nowotworowa
Dr Cyj Hair Filler
Dr. Cyj Hair Filler to pierwszy na świecie preparat peptydowy wykorzystywany w terapii problemów z włosami, który intensywnie wspomaga odrost włosów i zatrzymuje proces ich wypadania. Dr. Cyj Hair Filler zawiera siedem opatentowanych peptydów połączonych z kwasem hialuronowym, które stymulują mikrokrążenie skóry głowy i odżywiają osłabione mieszki włosowe. Zróżnicowanie zawartych peptydów składa się na kompleksowe działanie: w preparacie znajdują się składniki stymulujące komórki do życia i „namnażania się”, a także peptydy hamujące niekorzystny wpływ środowiska na kondycję skóry głowy i te przyczyniające się do zahamowania procesu wypadania włosów czy utraty koloru. Przełomowe w leczeniu problemów z włosami, powolne uwalnianie substancji aktywnych, pozwala na stopniowe i długotrwałe wnikanie składników leczniczych i permanentne pobudzanie komórek do regeneracji nawet przez 2 tygodnie po zabiegu.
Aquashine
Dla osób które chcą czegoś więcej niż mezoterapia, a nie potrzebują wypełniacza, firma Caregen opracowała dwa nowe produkty na bazie nieusieciowanego kwasu hialuronowego i peptydów biomimetycznych
Nici liftingujace PDO
Nić PDO umieszczona jest na sterylnej, bardzo cienkiej igle, przy pomocy której wprowadzane są w określone okolice skóry twarzy, szyi, dekoltu, biustu, pośladków, brzucha i nóg.   ZALECENIA PO ZABIEGU: Zaraz po zabiegu skóra może być lekko zaczerwieniona, mogą również pojawić się niewielkie krwiaki lub siniaki. Ustępują one zazwyczaj w ciągu kilku dni.   WSKAZANIA: »   Pionowe i poziome zmarszczki na czole »   Lifting czoła, obniżone zewnętrzne krawędzie brwi, wiotka, miękka tkanka, opadające brwi »   Dolna powieka – worki »   Policzki »   Wyraźny fałd nosowo-wargowy »   Rowek policzkowo-jarzmowy »   Fałd podbródkowy »   Fałd marionetkowy »   V-lifting »   Opadające policzki i obszar pod dolną szczęką »   Fałdy skóry na policzku »   Pomarszczone policzki Na ciele: »   Fałdy i zmarszczki skóry na szyi i dekolcie »   Ujędrnianie i kształtowanie piersi »   Zwiotczenie tkanek i rozstępy na pośladkach, brzuchu, ramionach i nogach »   Niewrażliwa skóra i tkanka podskórna (szczególnie po liposukcji) »   Otyłość – ramiona, brzuch, żebra »   Łysienie   PRZECIWWSKAZANIA DO STOSOWANIA NICI PDO: »   ciąża/ laktacja »   stany zapalne skóry i tkanki podskórnej »   choroby autoimmunologiczne »   zrosty i zwłóknienia w obrębie skóry i tkanek podskórnych »   padaczka »   choroby psychiczne »   zaburzenia krzepliwości krwi »   stosowanie kuracji antykoagulantami (kurację należy zaprzestać na minimum 14 dni przed planowanym zabiegiem)   PRZYGOTOWANIE DO ZABIEGU:  Zabieg jest  bezpieczny, nie wymaga przygotowania, nie ma nacięć i blizn. Nici są całkowicie wchłaniane, niewyczuwalne oraz niewidoczne. Wysoka skuteczność i natychmiastowe wyniki wpływają na pełne zadowolenie wszystkich osób stosujących tę metodę. Efekty są szybko widoczne. Ponadto zabieg jest bezbolesny. Choć pacjent może odczuwać lekkie ukłucia, podczas procedury nie występuje obrzęk czy krwawienie.  
DERMAROLLER
Mikronakłuwanie – regeneracja wielokierunkowa to zabieg, podczas którego za pomocą wielu mikro nakłuć wprowadza się składniki aktywne w głąb skóry. W zależności od długości igły nakłucie może sięgać od warstw powierzchownych do warstw głębokich skóry. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są zredukowane.
Powiększanie ust
Myślisz o powiększeniu ust, ale boisz się efektu sztuczności? Nie ma się czego bać! Najnowsze preparaty i techniki ich podawania pozwalają uzyskać zmysłowe, pełne i piękne a przy tym naturalnie wyglądające usta. Zabieg powiększania ust polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu. Podczas rozmowy poprzedzającej korektę, lekarz pomoże wybrać odpowiednią metodę korekcji.
Lipoliza INIEKCYJNA
Jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, a nie masz czasu na aktywność fizyczną czy nie jesteś w stanie odmówić sobie ulubionej czekolady i przejść na radykalną dietę. Nic się nie martw! Strefa Urody ma w swojej ofercie zabieg Lipolizy Iniekcyjnej.  
Usuwanie naczynek, włókniaków oraz rubinów
Elektrokoagulacja to wszechstronny zabieg wykorzystujący właściwości prądu elektrycznego. Pozwala bezinwazyjnie, a do tego całkowicie bezpiecznie, pozbyć się rozszerzonych naczynek krwinośnych, brodawek, torbieli, prosaków, włókniaków. Jest wykorzystywany także do redukcji nadmiernego owłosienia, kiedy inne metody, jak np. terapia światłem, mogą okazać się nieskuteczne.