Zabiegi na

Zabiegi liftujące
Czas nie musi być Twoim wrogiem! Skorzystaj z naszej oferty zabiegów liftingujących. Lifting twarzy nie jest już dziś tylko domeną chirurgii plastycznej. Odpowiednio dobrane nieinwazyjne metody pozwolą skutecznie pozbyć się zmarszczek. Sprawdź jak wiele możemy zdziałać dla Twojej urody i dobrego samopoczucia.
ZABIEG ODŻYWCZO- REGENERUJĄCY DO CERY DOJRZAŁEJ
Zabieg ma na celu intensywną regenerację, rewitalizację i wygładzenie zmarszczek w obrębie twarzy, szyii oraz dekoltu. Zaleca się go w przypadku widocznych głębokich zmarszczek, kurzych łapek, utraty elastyczności skóry.
Mikrodermabrazja
Mikrodermabrazja diamentowa jest nowoczesną metodą złuszczania naskórka, oczyszczana i odmładzania skóry. Podczas zabiegu efekt uzyskuje się poprzez ścieranie głowicami, pokrytymi kryształkami diamentów oraz pompy zasycającej, złuszczony, martwy naskórek.
ZABIEG NAWILŻAJĄCO-REGENERUJACY DO CERY NACZYNIOWEJ
Celem zabiegu jest zredukowanie zaczerwienienia obrębie twarzy szyi oraz dekoltu oraz wzmocnienie naczyń krwionośnych, nawilżenie oraz intensywna regeneracja skóry. Nadmiernie rozszerzone naczynka z czasem utrwalają się. Widoczne są na skórze w postaci czerwonych żyłek.
ZABIEG LIFTINGUJĄCY - BANKIETOWY
Jeśli nasza cera jest zmęczona i matowa  warto zadbać o jej odpowiednią pielęgnację. Dziś wiele z nas jest jednak tak zabieganych, że często nie ma czasu na to, by poddać się skomplikowanemu upiększaniu. W takim przypadku ratunkiem może być zabieg bankietowy, który pozwala zadbać o urodę w błyskawicznym tempie.
OCZYSZCZANIE TWARZY
Mechaniczne oczyszczanie twarzy polega na usunięciu zaskórników otwartych oraz, prosaków. Zabieg ten polecany jest dla osób ze skłonnością do powstawania zaskórników, dla skór   zanieczyszczonych, tłustych i łojotokowych.
Program naprawczy L'AZEL ACTIVE PROFESSIONAL
Zabieg nawilżająco - odmładzający Esencja z makromolekularnym kwasem hialuronowym L'Azel Active Professional. Kwas hialuronowy i kolagen są składnikami strukturalnymi skóry. Kwas hialuronowy silnie i głęboko nawilża oraz odżywia skórę. Jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania włókien kolagenowych, zapewnia im odpowiednią elastyczność.   
DERMAROLLER
Mikronakłuwanie – regeneracja wielokierunkowa to zabieg, podczas którego za pomocą wielu mikro nakłuć wprowadza się składniki aktywne w głąb skóry. W zależności od długości igły nakłucie może sięgać od warstw powierzchownych do warstw głębokich skóry. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są zredukowane.
Darsonwal
Darnsonwal, znany również Derma Wand to urządzenie,  które za pomocą prądów D'arsonwala produkuje w miejscu zetknięcia pelot ze skórą ozon O3 czyli wzbogacony tlen trójcząsteczkowy. Całkowicie bezpieczny zabieg stosowany do wielu problemów skórnych od trądziku po egzemy i odbudowywanie skóry.   
Terapia przeciwtrądzikowa L'Azelozym
Silna i skuteczna terapia przeciwtrądzikowa firmy L'Azel Active Professional. Składniki aktywne preparatów używanych podczas zabiegu: Chlorowodorek Lizozymu - kontroluje rozwój drobnoustrojów na powierzchni skóry, działa bakteriostatycznie, Glikol pentylenowy - zmiękcza, uelastycznia i wygładza skórę, ułatwia rozpuszczanie lizozymu.   
Leczenie trądziku
Terapia na bazie światła IPL jest w stanie usunąć około 60 % nieestetyczności trądzikowych, działa bezpośrednio na przyczyny trądziku. Fale świetlne pochłaniane są przez pofriryny - metabolity beztlenowych bakterii Acnes, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku pospolitego. Porfiryny pod wpływem promieniowania uwalniają aniony tlenowe powodujące śmierć beztlenowej komórki bakteryjnej. Niszczony w ten sposób czynnik prozapalny, co powoduje zmniejszenie ilości zapalnych zmian trądzikowych. 
Usuwanie naczynek, włókniaków oraz rubinów
Elektrokoagulacja to wszechstronny zabieg wykorzystujący właściwości prądu elektrycznego. Pozwala bezinwazyjnie, a do tego całkowicie bezpiecznie, pozbyć się rozszerzonych naczynek krwinośnych, brodawek, torbieli, prosaków, włókniaków. Jest wykorzystywany także do redukcji nadmiernego owłosienia, kiedy inne metody, jak np. terapia światłem, mogą okazać się nieskuteczne.