Zabiegi liftujące

Czas nie musi być Twoim wrogiem! Skorzystaj z naszej oferty zabiegów liftingujących. Lifting twarzy nie jest już dziś tylko domeną chirurgii plastycznej. Odpowiednio dobrane nieinwazyjne metody pozwolą skutecznie pozbyć się zmarszczek. Sprawdź jak wiele możemy zdziałać dla Twojej urody i dobrego samopoczucia.

 

Polecamy:

 Fale radiowe + NCTF (skład NCTF jest identyczny co preparatu NCTF wykorzystywanego przez lekarzy w mezoterapii. To polirewitalizujący koktajl 55 składników, który stanowi "bombę" składników odżywczych. Regeneruje, odżywia, stymuluje.)

Preparat z kwasem hialuronowym wykorzystywany przez lekarzy medycyny estetycznej do iniekcji śródskórnych w zabiegu wprowadzany jest przy użyciu fal radiowych. Zachodzi przy tym zabiegu podwójne działanie: fale radiowe -  przebudowa kolagenu, kwas hialuronowy - głębokie nawilżenie, lifting.

Retises CT - Retinol jest retinoidem, z którego powstaje kwas retinowy. Przyspiesza mitozę, zwiększa aktywność enzymatyczną i normalizuję keratynizację. Odżywia skórę, przeciwdziała pojawianiu się zmarszczek, zmniejsza głębokość zmarszczek już istniejących i poprawia elastyczność skóry.

Ferulac peel - kwas ferulowy charakteryzuje się właściwościami antyoksydacyjnymi chroniąc skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników, hamując i neutralizując ich działanie, a także wzmacnia działanie witaminy C i E. Daje ochronę skóry przed promieniowaniem UVB i UVA i w ten sposób minimalizuje uszkodzenia wywołane przez słońce i chroni DNA komórkowe.