Kuracje kwasami

PEELING KWASU MLEKOWEGO- GŁEBOKIE ZŁUSZCZANIE
Zabieg zalecany jest dla osób, które chcąc uzyskać szybki efekt i mogą pozwolić sobie na kilkudniowy odpoczynek i wyłączenie z życia zawodowego. Skóra przez kilka dni po zabiegu jest napięta, a między 5-7 dniem następuje silne łuszczenie się.
ODNAWIAJĄCY ZABIEG Z KWASAMI AHA
Eksfoliacja kwasami AHA to zabieg złuszczania wierzchnich warstw naskórka za pomocą kompleksu kwasów owocowych. Mechanizm działania kwasów owocowych polega na zmniejszeniu spoistości między martwymi komórkami warstwy rogowej naskórka, działaniu na zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny oraz przyczynia się do lepszego nawilżenia skóry. 
PELLING KWASU PIROGRONOWEGO
W naturze występuje w jabłkach, sfermentowanych owocach, occie. Posiada on właściwości sebostatyczne, złuszczające, nawilżające i rozjaśniające. Dzięki szybkiej penetracji skóry właściwej pozwala na uzyskanie w wyjątkowo krótkim czasie doskonałych efektów estetycznych zbliżonych do tych, jakie otrzymujemy po agresywnym złuszczaniu. Zabiegi przy użyciu kwasu pirogronowego są wyjątkowo bezpieczne i całkowicie bezbolesne. 
PEELING KWASU MIGDAŁOWEGO
Cena:
120 zł
Zabiegi z wykorzystaniem  kwasu migdałowego  szczególnie polecane są osobom o skórze wrażliwej, w przypadku której działanie innych kwasów (np. glikolowego) może być zbyt silne.  kwas migdałowy  znajduje zastosowanie przede wszystkim jako zabieg rozjaśniający i likwidujący bakteryjne stany zapalne skóry.
ZABIEG ŁAGODNEGO ZŁUSZCZANIA - Rejuvi
Głównym składnikiem zabiegu łagodnego złuszczania jest Rejuvi Milk Peel ( kwas mlekowy).  Peeling ten wykorzystuje naturalny ekstrakt z zsiadłego mleka, kwasu salicylowego, enzymu z papai i specjalnego kontrolera penetracji.  
PEELING KWASU LAKTOBIONOWEGO
Peeling kwasu laktobionowego - "kwas dla wrażliwców". Jeżeli borykają się Państwo z zaczerwienieniem, podrażnieniem, trądzikiem różowatym bądź ze stanami zapalnymi, to ten kwas jest dla Was. Zastosowania tego kwasu nie powinni się Państwo wogóle obawiać, ponieważ stosowanie tego kwasu właściwie nie niesie za sobą działań niepożądanych, w dodatku efekty na skórze pojawiają się bardzo szybko. Jedną z najważniejszych zalet tego kwasu jest to, że działa równie skutecznie jak kwasy AHA, jednak nie powoduje podrażnień. W swojej skuteczności można go porównać z kwasem glikolowym, ponieważ tak jak inne kwasy hydroksylowe pobudza fibroblasty do produkcji włókien kolagenowych oraz reguluje proces złuszczania.  Ważne! Podczas zabiegu kwasem laktobionowym nie występuje nieprzyjemne uczucie pieczenia czy zaczerwienienia jak w przypadku kwasów AHA.  
PEELING CHEMICZNY
Peeling chemiczny to procedura polegająca na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Najczęściej stosowany jest kwas glikolowy otrzymywany z trzciny cukrowej, a także inne kwasy owocowe (AHA) występujące w naturze. Stosuje się również kwas trójchlorooctowy.