<brak>

Idea makijażu permanentnego
  Zasypiaj i budź się piękna!   Makijaż permanentny to makijaż trwały, który  polega na wprowadzeniu hypoalergicznych barwników mineralnych do zewnętrznych warstw skóry. To doskonale rozwiazanie pozwalajace na odłmodzenie oraz podkreślenie naturalnych rysow twarzy. Efekt pięknych ust, oczu czy brwi, komfort związany z oszczędnością czasu i nienaganny wygląd o każdej porze dnia to atuty które docenia każda kobieta.
KRESKI
Chciałabyś mieć głębokie i wyraziste spojrzenie? Marzysz o tym, aby Twoje oczy zawsze były podkreślone? Bez względu na pogodę, na to, czy pływasz w basenie, siedzisz w saunie, czy może masz pracę, która niweluje Twoje plany posiadania perfekcyjnego makijażu? Codzienne malowanie kresek wprawia Cię w zakłopotanie? Staranność wykonania powoduje, Twoje spóźnienie do pracy?  
USTA
Decydując się na makijaż permanentny ust możesz zapomnieć o pomadkach, konturówkach i ciągłym poprawianiu ust, tak by linia ust była równa a kolor zawsze idealny. Ale nie tylko! Dzięki pigmentacji ust można wyrównać ich asymetrię, delikatnie powiększyć lub też pomniejszyć oraz podkreślić ich linię.  
BRWI - metoda microblading
Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków. Technikę z powodzeniem można stosować na starych makijażach permanentnych, tworząc poszczególne włoski tak, by nadać brwiom naturalności.
BRWI - metoda pudrowa i metoda cienia
W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc  wyraźnie zarysowaną brew, polecana jest szczególnie tym paniom, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów, albo też  chcą całkowicie zmienić kształt brwi. Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie. Prawidłowy kształt brwi jest niezwykle ważny dla wyglądu każdej kobiety.