BRWI - metoda microblading

Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków.

Technikę z powodzeniem można stosować na starych makijażach permanentnych, tworząc poszczególne włoski tak, by nadać brwiom naturalności.

Idealna linia brwi u kobiety to rzadkość. Ciągle, zmagamy się z problemem depilacji brwi, rysowania ich kształtu kredką lub konturówką oraz często stosowaną henną, po której, po paru dniach nie ma śladu.  A co z kredką? Chwila nie uwagi i wszystko rozmazuje się nam po twarzy. Dlatego, jeżeli masz problemy ze swoimi brwiami to makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem. Preferowanym sposobem wykonania makijażu przez salon Strefa Urody jest metoda włoskowa (piórkowa), ponieważ zostawia efekt naturalnego makijażu.

 


Przeciwwskazania

  • infekcja wirusowa,

  • cukrzyca,

  • łuszczyca,

  • ciąża,

  • przyjmowane leki na bazie sterydów,

  • użycie kwasu hialuronowego lub Botox’u na twarzy w terminie krótszym niż 2 tygodnie.

 


Po zabiegu

Nie martw się, jeżeli bezpośrednio po zabiegu wystąpiło zaczerwienienie, opuchlizna czy kolor ma zbyt wyraźny kolor, który nie będzie pasował do codziennego makijażu. To normalne i szybko minie a kolor, w ciągu 7 dni stanie się jaśniejszy o około 50%. Dlatego konieczna jest wizyta korekcyjna i w razie potrzeby kolor jest wzmacniany.


 

Czas zabiegu: 1 - 2 godz.

Bazujemy na produktach marki SWISS COLOR oraz BioTouch PURE najwyższej jakości barwnikach do makijażu permanentnego.

Nasze pigmenty poddawane są rygorystycznym testom oraz spełniają najwyższe na świecie wymogi stawiane przez Unię Europejską. Dzięki temu wykonany w naszym gabinecie makijaż permanentny zostanie wykonany ze składników najwyższej klasy, które zapewniają bezpieczeństwo oraz pełną higienę dla zdrowia. Nasze najnowsze pigmenty firmy BioTouch PURE dzięki unikalnemu składowi tlenku żelaza oraz gliceryny minimalizują ryzyko reakcji alergicznych. Gliceryna, która jest zawarta w barwnikach powoduje, że pigmentowany obszar jest nawilżany w trakcie zabiegu, dzięki czemu skóra w trakcie zabiegu nie złuszcza się oraz nie traci koloru.

 

 

 


Cena: 600 zł