Medycyna Estetyczna

Nie odpowiadamy na e-maile z zapytaniem o cenę zabiegu odnośnie medycyny estetycznej. Szczegółowa cena jest określana i podawana indywidualnie każdemu klientowi w trakcie konsultacji przed zabiegiem. Zależy ona od problemu, obszaru poddawanego zabiegowi, ilości i rodzaju użytego materiału.

Przed każdym zabiegiem konieczna jest konsultacja w celu prawidłowego zakwalifikowania do zabiegu, dobrania najwłaściwszej metody leczenia problemu, zapewnienia skuteczności zabiegu, a przede wszystkim zapewnienia Państwu bezpieczeństwa i ograniczenia do minimum ewentualnych, możliwych objawów niepożądanych.

Przy braku przeciwwskazań, gdy zabieg jest przeprowadzony w trakcie tej samej wizyty, klient nie ponosi kosztów konsultacji dotyczącej zabiegu (płaci jedynie za zabieg). Informujemy, że przy wykupieniu pakietu zabiegów danej serii, nie płacicie Państwo za ostatni zabieg z serii!

Cenimy lojalność i zaufanie dlatego dla naszych stałych pacjentów proponujemy zabiegi ze zniżką od ceny podstawowej. Zniżki ustalane są indywidualnie.

Preferowana forma płatności to gotówka.