BRWI - metoda pudrowa i metoda cienia

W metodzie cienia pigmentacja brwi wykonana jest na całej powierzchni łuku brwiowego tworząc  wyraźnie zarysowaną brew, polecana jest szczególnie tym paniom, które lubują się w mocnych makijażach lub utraciły brwi z różnych powodów, albo też  chcą całkowicie zmienić kształt brwi. Efekt końcowy przypomina brwi zaraz po hennie. Prawidłowy kształt brwi jest niezwykle ważny dla wyglądu każdej kobiety.


Idealna linia brwi u kobiety to rzadkość. Ciągle, zmagamy się z problemem depilacji brwi, rysowania ich kształtu kredką lub konturówką oraz często stosowaną henną, po której, po paru dniach nie ma śladu.  A co z kredką? Chwila nie uwagi i wszystko rozmazuje się nam po twarzy, dlatego, jeżeli masz problemy ze swoimi brwiami to makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem.


Przeciwwskazania

  • infekcja wirusowa,

  • cukrzyca,

  • łuszczyca,

  • ciąża,

  • przyjmowane leki na bazie sterydów,

  • użycie kwasu hialuronowego lub Botox’u na twarzy w terminie krótszym niż 2 tygodnie.


Po zabiegu

Nie martw się, jeżeli bezpośrednio po zabiegu wystąpiło zaczerwienienie, opuchlizna czy kolor ma zbyt wyraźny kolor, który nie będzie pasował do codziennego makijażu. To normalne i szybko minie a kolor, w ciągu 7 dni stanie się jaśniejszy o około 50%. Dlatego konieczna jest wizyta korekcyjna i w razie potrzeby kolor jest wzmacniany.


Czas zabiegu: 1 - 2 godz.

Bazujemy na produktach marki SWISS COLOR.


                                                                                                                                           Cena 600