Powiększanie ust

Myślisz o powiększeniu ust, ale boisz się efektu sztuczności? Nie ma się czego bać! Najnowsze preparaty i techniki ich podawania pozwalają uzyskać zmysłowe, pełne i piękne a przy tym naturalnie wyglądające usta.

Zabieg powiększania ust polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu. Podczas rozmowy poprzedzającej korektę, lekarz pomoże wybrać odpowiednią metodę korekcji.

Podstawą jest naturalny efekt. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. U młodych kobiet korekta dotyczy przeważnie zbyt mało wykształconej wargi górnej lub dolnej. W późniejszym wieku dokonujemy głównie korekty konturu warg i zmian wynikających z postępującego procesu starzenia się ust związanego z odwodnieniem czerwieni wargowej. Usta są lepiej nawilżone, odzyskują kolor i młodzieńczą jędrność. Powiększenie objętości ust powoduje, że znikają małe i większe zmarszczki dookoła ust, co daje ogólny efekt odmłodzenia. Dzięki procedurze, możemy uwydatnić usta, prawic ich kształt i symetryczność oraz koloryt. Powiększanie ust to zabieg bezpieczny i dający świetne efekty . W naszej Klinice stosujemy najlepsze i sprawdzone produkty oraz innowacyjne znieczulenie w postaci żelu, które gwarantuje praktycznie bezbolesny zabieg. Efekty utrzymują się około 8 - 12 m-cy.

Wskazania:

  • zwiększenie objętości ust
  • korekcja dysproporcje pomiędzy górną, a dolną wargą
  • podkreślenie konturu ust
  • korekcja „rynienki”
  • wypełnienie drobnych zmarszczek nad górną wargą
  • wyrównanie i podkreślenie kształtu ust
  • przywrócenie ustom optymalnego poziomu nawilżenia

Zabieg wskazany również dla mężczyzn. 

 

1. Koniec przysłowiowego "dzióbka"!
Zacznijmy od tego, co wzbudza najwięcej obaw jeśli chodzi o wygląd? Jeśli nie wyglądają zbyt naturalnie, to znak, że ich właścicielka poddała się zbyt dużej ilości zabiegów i to prawdopodobnie, nie u jednego specjalisty. Dlaczego? Podczas jednej sesji profesjonalista zazwyczaj podaje w usta jedną ampułkę preparatu. To tyle, by subtelnie uwypuklić kształt ust, sprawić, że staną się bardziej zmysłowe, lepiej nawilżone i napięte. W dyskretnym stylu, wręcz niezauważalnym dla niewprawnego oka. 


2. Usta są bardziej miękkie.
Jest coś takiego w zabiegu powiększania ust, co sprawia, że dzięki niemu rysy całej twarzy nabierają miękkości i łagodności. Z kolei wąskie, zaciśnięte wargi bardzo często potęgują wrażenie surowości i zaciętości. Już ich minimalne powiększenie pozwala zniwelować ten efekt. Powiększone usta dają też rezultat odmładzający. W końcu z wiekiem tracą objętość i kolor, rozmywa się również ich kontur. Taki zabieg błyskawicznie pozwoli go przywrócić.


3. Pracujemy na renomowanych i sprawdzonych produktach.
Koszt jednej ampułki preparatu wypełniającego to około 800 złotych. I tyle mniej więcej powinien kosztować zabieg powiększania ust. Jeśli cena jest wyraźnie mniejsza, powinno wzbudzić to twoją czujność. Nie ma sensu oszczędzać na preparatach do wypełnień. W końcu podawane są bezpośrednio w twoje ciało – muszą pochodzić z zaufanego źródła!

Uznane marki wypełniaczy to Filorga, Juvederm, Restylane, Emervel, Teosyal.


4. Powiększanie, nawilżanie, asymetria?
Wypełniacz wypełniaczowi nierówny. Są preparaty wypełniające i tylko nawilżające. Być może te ostatnie wydadzą ci się lepszym rozwiązaniem na rozpoczęcie przygody z medycyną estetyczną. Dają na pewno subtelniejsze rezultaty, za to krótkotrwałe – na góra 3 miesiące. Tuż po ich podaniu usta bardziej też puchną. Preparaty stricte wypełniające również różnią się między sobą efektem, jaki dają. Są takie bardziej „twarde”, które zapewniają wyrazisty kontur i bardziej „plastyczne” nadające ustom apetyczną miękkość. W wyborze zdaj się na specjalistę. Tak dobierze wypełniacz, by jak najlepiej pasował do kształtu twoich ust oraz twojego typu urody.


5. Zabieg wcale nie musi być bolesny.
Większość wypełniaczy zawiera obecnie lidokainę. O ile nie jesteś na nią uczulona ani specjalnie wrażliwa na ból, to wystarczy, by niemal bezboleśnie wykonać zabieg. Odczuwalne będzie wtedy tylko pierwsze wkłucie, a potem znieczulenie zacznie działać. Zaletą takiego rozwiązania jest szybkość – zabieg trwa zaledwie piętnaście minut. Zazwyczaj jednak profesjonaliści, aby zwiększyć komfort pacjenta, smarują jeszcze usta znieczulającym kremem Emla. Trzeba wtedy poczekać ok. 40 minut, aż zadziała, za to cała procedura staje się w stu procentach komfortowa.


6. Dokładność i precyzja.
Specjalista podaje wypełniacz za pomocą igły. Igła zapewnia większą precyzję i bardziej naturalny efekt.


7. Liczy się kształt.
Technika podania wypełniacza warunkuje kształt, jaki zyskają twoje „nowe” usta. Im więcej preparatu zostanie podane w ich kontur, tym bardziej naturalnie będą wyglądały. Z kolei im bliżej czerwieni wargowej, tym usta bardziej się wywiną, przypominając dzióbek. Na tym nie koniec. Za pomocą wypełniacza można podnieść opadające kąciki ust, nadające twarzy smutny wygląd, wymodelować rynienkę biegnącą od nosa w stronę ust, podkreślić tzw. łuk Kupidyna i zniwelować asymetrię pomiędzy dolną a górną wargą.


8. Dodatkowa ochrona i nawilżenie ust.
Powiększone usta są idealnie nawilżone. Taki zabieg wykonany przed zimą uchroni cię przed pierzchnięciem. Łatwiej się też je maluje. Kupowanie nowej szminki stanie się prawdziwą przyjemnością. Co z pocałunkami? Wypełniacz w ustach powinien być niewyczuwalny. Jeśli po zabiegu wyczuwasz małe grudki – depozyty kwasu hialuronowego – po prostu je rozmasuj. Po kilku dniach usta powinny być idealnie gładkie i napięte.


Cena od: 800