Anna Lotkowska

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

Swój trwający rozwój profesjonalizmu zawdzięczam raczej unikatowym dziś cechom charakteru: sile, indywidualizmowi, poczuciu dobrego smaku, elastyczności, kreatywności i przede wszystkim ogromną wiedzą.

Zapraszam do naszego gabinetu w którym specjalizuje się w zakresie kosmetologii prewencyjnej i przeciwstarzeniowej.

Jest to nowa dziedzina kosmetologii , która skupia się nie tylko na leczeniu, ale przede wszystkim na prewencji i na wczesnym zapobieganiu chorobom cywilizacyjnym oraz utrzymywaniu optymalnego zdrowia.

Dzięki właściwej terapii i zachowaniu odpowiedniego stylu życia można istotnie spowolnić proces starzenia się organizmu oraz poprawić zdrowie

 

Co nas wyróżnia?

- wszystkie zabiegi sprawdzamy i testujemy na własnej skórze.

- gabinet przyjazny alergikom.

- nie używamy substancji drażniących w leczniczych zabiegach medycznych, mieszamy medycynę wschodu (Nauka w ośrodkach na Sri Lance i Bali)

 

W pracy

Pasjonatka piękna

„Ogromną wagę przykładam do bezpieczeństwa i efektywności każdej nowej procedury wprowadzanej do oferty firmy. 
W wyborze pomaga mi szeroka wiedza kosmetyczna, medyczna, długoletnie doświadczenie oraz doskonała znajomość branży kosmetologii estetyczno-medycznej, w ciągu 14 lat pracy kosmetologa zebrałam doświadczenie, dzięki któremu może zaoferować swoim klientkom usługi najwyższej jakości.”


Anna Lotkowska - ekspert w dziedzinie terapii przeciwtrądzikowych oraz odmładzających w codziennej pracy wykorzystuje wiedzę zdobytą podczas wielu prestiżowych sympozjów, szkoleń i wykładów oraz kongresów medycyny estetycznej potwierdzona ponad kilkuset dyplomami. Specjalista w zakresie alternatywnego leczenia skóry ze schorzeniami dermatologicznymi, specjalizuje się w zabiegach na twarz

Posiada uprawnienie wykonywania zabiegu z lipolizy ,mezoterapii i wypełniania kwasem hialuronowym, posiada certyfikaty uprawniające do pracy z wykorzystaniem światła IPL, kawitacji ciała,, terapii mikroigłowej, mezoterapii igłowej, peelengów chemicznych, zwolennik renomowanych marek, współpracujemy z najlepszymi producentami sprzętu medycznego, posiadającego niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa, badania kliniczne, protokoły zabiegowe.

Światowej klasy preparaty oraz kosmetyki, na których bazujemy gwarantują idealne uzupełnienie zastosowanych terapii. Priorytetem dla nas jest zrozumienie potrzeb pacjenta natomiast zdobyte doświadczenie pozwala nam umiejętnie dobrać najskuteczniejsze zabiegi.

 

Poza pracą

Staram się, aby moje życie było pełne energii, w bliskim kontakcie z przyrodą, zgodne z naszym naturalnym rytmem. Sport, , przyjazne relacje z innymi ludźmi, optymistyczne podejście do napotkanych wyzwań, zbilansowana dieta - te wszystkie elementy wspierają zdrowe życie i dają mi ogromną energię do pracy.

Dzięki kosmetologii która jest moją największą pasją, mogę pomagać innym w zachowaniu zdrowia, młodego wyglądu i dobrego samopoczucia jak najdłużej.

Światowej klasy preparaty, na których bazuję, gwarantują idealne uzupełnienie zastosowanych terapii.

Priorytetem dla mnie, jest zrozumienie potrzeb Pacjenta a zdobyte doświadczenie pozwala mi umiejętnie dobrać najskuteczniejsze zabiegi.