Mezoterapia igłowa

MEZOTERAPIA
Mezoterapia igłowa jest metodą polegającą na wstrzykiwaniu w skórę niewielkich ilości substancji leczniczych. Za pomocą techniki mikronakłuć wprowadza się śródskórne aktywne biologicznie związki poprawiające mikrokrążenie, odżywiające, nawilżające, zwiększające metabolizm komórek tłuszczowych (lipolizę). Dzięki tej metodzie uzyskuje się regenerację, odmłodzenie, poprawę wyglądu skóry, redukcję objawów skórki pomarańczowej.
MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY - CZYLI ŻEGNAMY PROBLEM ŁYSIENIA
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na powierzchownym ostrzyknięciu skóry głowy za pomocą strzykawki lub pistoletu przy użyciu substancji pobudzających wzrost mieszka włosowego. Mezoterapia pobudza mieszki do wzrostu, wzmacnia je i zapobiega wypadaniu włosów. Zabiegi polecane są przede wszystkim osobom mającym problem z wypadniem włosów i łysieniem, ale może mieć także charakter profilaktyczny. 
DERMAROLLER
Mikronakłuwanie – regeneracja wielokierunkowa to zabieg, podczas którego za pomocą wielu mikro nakłuć wprowadza się składniki aktywne w głąb skóry. W zależności od długości igły nakłucie może sięgać od warstw powierzchownych do warstw głębokich skóry. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są zredukowane.