Peelingi medyczne

PEELING KWASU MLEKOWEGO- GŁEBOKIE ZŁUSZCZANIE
Zabieg zalecany jest dla osób, które chcąc uzyskać szybki efekt i mogą pozwolić sobie na kilkudniowy odpoczynek i wyłączenie z życia zawodowego. Skóra przez kilka dni po zabiegu jest napięta, a między 5-7 dniem następuje silne łuszczenie się.
ODNAWIAJĄCY ZABIEG Z KWASAMI AHA
Eksfoliacja kwasami AHA to zabieg złuszczania wierzchnich warstw naskórka za pomocą kompleksu kwasów owocowych. Mechanizm działania kwasów owocowych polega na zmniejszeniu spoistości między martwymi komórkami warstwy rogowej naskórka, działaniu na zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny oraz przyczynia się do lepszego nawilżenia skóry. 
PELLING KWASU PIROGRONOWEGO
W naturze występuje w jabłkach, sfermentowanych owocach, occie. Posiada on właściwości sebostatyczne, złuszczające, nawilżające i rozjaśniające. Dzięki szybkiej penetracji skóry właściwej pozwala na uzyskanie w wyjątkowo krótkim czasie doskonałych efektów estetycznych zbliżonych do tych, jakie otrzymujemy po agresywnym złuszczaniu. Zabiegi przy użyciu kwasu pirogronowego są wyjątkowo bezpieczne i całkowicie bezbolesne. 
Kwas hialuronowy
Młoda skóra jest bogata w kwas hialuronowy. Z wiekiem obecność i działanie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi jak zmarszczki, bruzdy, fałdy oraz zniekształcenie konturów twarzy.
PEELING KWASU MIGDAŁOWEGO
Cena:
120 zł
Zabiegi z wykorzystaniem  kwasu migdałowego  szczególnie polecane są osobom o skórze wrażliwej, w przypadku której działanie innych kwasów (np. glikolowego) może być zbyt silne.  kwas migdałowy  znajduje zastosowanie przede wszystkim jako zabieg rozjaśniający i likwidujący bakteryjne stany zapalne skóry.
PEELING CHEMICZNY
Peeling chemiczny to procedura polegająca na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Najczęściej stosowany jest kwas glikolowy otrzymywany z trzciny cukrowej, a także inne kwasy owocowe (AHA) występujące w naturze. Stosuje się również kwas trójchlorooctowy.