Medycyna estetyczna

MEZOTERAPIA
Mezoterapia igłowa jest metodą polegającą na wstrzykiwaniu w skórę niewielkich ilości substancji leczniczych. Za pomocą techniki mikronakłuć wprowadza się śródskórne aktywne biologicznie związki poprawiające mikrokrążenie, odżywiające, nawilżające, zwiększające metabolizm komórek tłuszczowych (lipolizę). Dzięki tej metodzie uzyskuje się regenerację, odmłodzenie, poprawę wyglądu skóry, redukcję objawów skórki pomarańczowej.
MEZOTERAPIA SKÓRY GŁOWY - CZYLI ŻEGNAMY PROBLEM ŁYSIENIA
Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na powierzchownym ostrzyknięciu skóry głowy za pomocą strzykawki lub pistoletu przy użyciu substancji pobudzających wzrost mieszka włosowego. Mezoterapia pobudza mieszki do wzrostu, wzmacnia je i zapobiega wypadaniu włosów. Zabiegi polecane są przede wszystkim osobom mającym problem z wypadniem włosów i łysieniem, ale może mieć także charakter profilaktyczny. 
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym
Z upływem lat na twarzy tworzą się bruzdy i zmarszczki. Kontur twarzy ulega zmianie poprzez utratę tkanki tłuszczowej i działającej grawitacji, przez co traci swoją objętość, blask i jędrność a owal twarzy, że jest już tak wyraźny jak za starych, dobrych czasów. Dzięki zabiegom wypełniania kwasem hialuronowym Twoja skóra może zostać odmłodzona o nawet 10 lat.  
DERMAROLLER
Mikronakłuwanie – regeneracja wielokierunkowa to zabieg, podczas którego za pomocą wielu mikro nakłuć wprowadza się składniki aktywne w głąb skóry. W zależności od długości igły nakłucie może sięgać od warstw powierzchownych do warstw głębokich skóry. Dzięki temu skóra staje się jędrniejsza, a zmarszczki są zredukowane.
Powiększanie ust
Myślisz o powiększeniu ust, ale boisz się efektu sztuczności? Nie ma się czego bać! Najnowsze preparaty i techniki ich podawania pozwalają uzyskać zmysłowe, pełne i piękne a przy tym naturalnie wyglądające usta. Zabieg powiększania ust polecany jest osobom, które dostrzegają problem zbyt małych warg, lub są niezadowolone z ich kształtu. Podczas rozmowy poprzedzającej korektę, lekarz pomoże wybrać odpowiednią metodę korekcji.
Lipoliza INIEKCYJNA
Jeśli chcesz wymodelować sylwetkę, a nie masz czasu na aktywność fizyczną czy nie jesteś w stanie odmówić sobie ulubionej czekolady i przejść na radykalną dietę. Nic się nie martw! Strefa Urody ma w swojej ofercie zabieg Lipolizy Iniekcyjnej.  
Usuwanie naczynek, włókniaków oraz rubinów
Elektrokoagulacja to wszechstronny zabieg wykorzystujący właściwości prądu elektrycznego. Pozwala bezinwazyjnie, a do tego całkowicie bezpiecznie, pozbyć się rozszerzonych naczynek krwinośnych, brodawek, torbieli, prosaków, włókniaków. Jest wykorzystywany także do redukcji nadmiernego owłosienia, kiedy inne metody, jak np. terapia światłem, mogą okazać się nieskuteczne.