BRWI - metoda microblading

Microblading polega na precyzyjnym wyrysowaniu poszczególnych włosków w ramach łuku brwiowego w taki sposób, by rysunek odzwierciedlał jak najbardziej naturalny układ włosków.

Technikę z powodzeniem można stosować na starych makijażach permanentnych, tworząc poszczególne włoski tak, by nadać brwiom naturalności.

Idealna linia brwi u kobiety to rzadkość. Ciągle, zmagamy się z problemem depilacji brwi, rysowania ich kształtu kredką lub konturówką oraz często stosowaną henną, po której, po paru dniach nie ma śladu.  A co z kredką? Chwila nie uwagi i wszystko rozmazuje się nam po twarzy. Dlatego, jeżeli masz problemy ze swoimi brwiami to makijaż permanentny jest doskonałym rozwiązaniem. Preferowanym sposobem wykonania makijażu przez salon Strefa Urody jest metoda włoskowa (piórkowa), ponieważ zostawia efekt naturalnego makijażu.

 


Przeciwwskazania

  • infekcja wirusowa,

  • cukrzyca,

  • łuszczyca,

  • ciąża,

  • przyjmowane leki na bazie sterydów,

  • użycie kwasu hialuronowego lub Botox’u na twarzy w terminie krótszym niż 2 tygodnie.

 


Po zabiegu

Nie martw się, jeżeli bezpośrednio po zabiegu wystąpiło zaczerwienienie, opuchlizna czy kolor ma zbyt wyraźny kolor, który nie będzie pasował do codziennego makijażu. To normalne i szybko minie a kolor, w ciągu 7 dni stanie się jaśniejszy o około 50%. Dlatego konieczna jest wizyta korekcyjna i w razie potrzeby kolor jest wzmacniany.


 

Czas zabiegu: 1 - 2 godz.

Bazujemy na produktach marki SWISS COLOR.


Cena: 600 zł