Przedłużanie rzęs 1:1 oraz 1:3

Zapraszamy serdecznie do zabiegu przedłużania rzęs.

Nakładanie rzęs jest całkowicie bezpieczne. Nie ma przy tym żadnych przeciwwskazań alergicznych. Przeciwwskazaniem może być gdy klientka ma swoje rzęsy bardzo krótkie i zbyt wywinięte. Zabieg jest wykonywany przy pomocy testowanego farmaceutycznie kleju. W dowolnym momencie, doklejone rzęsy można usunąć. Wszystkie używane preparaty są przetestowane na neutralne oddziaływanie na oczy i okolice oczu. Można spokojnie poddać się zabiegowi nosząc szkła kontaktowe. Zabieg ten nie niszczy naszych rzęs. Klej położony na naturalnej rzęsie zamienia się w łagodną i elastyczną, polipeptydową więź, która pozwala rzęsom pozostać naturalnie giętkim. Syntetyczna rzęsa przylega idealnie do naturalnej gładko i wygodnie nie niszcząc jej.

W zależności do preferencji możemy uzyskać różne efekty przedłużenia rzęs. Rzęsy mogą być pogrubione, podkręcone, przedłużone. Można im nadać intensywniejszy kolor lub zwiększoną objętość. Rzęsy występują w kilku długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia, co daje 100% możliwości osiągnięcia pożądanego (nie od odróżnienia) naturalnego efektu. Oczywiście jeżeli dalej chcemy używać tuszu, możemy to robić pamiętając aby był to tusz klasyczny a nie wodoodporny. Przedłużenie rzęs nie ogranicza naszych przyzwyczajeń dalej możemy korzystać z basenu i sauny, gdyż rzęsy syntetyczne są wodoodporne i klimatoodporne.

Zgodnie z biologicznym rytmem życia rzęsy zalecamy uzupełnianie co 3-6 tygodni gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy, w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku).

Istnieje również możliwość przedłużenia kilku rzęs, jeżeli nie jesteśmy do końca pewni efektu lub obawiamy się np. uczulenia.

Dodatkowo, niesamowitym i oszałamiającym efektem jest przedłużenie rzęs i makijaż permanentny. Jest to idealne wyjście dla kobiet, które w ogóle się nie malują lub wykonują makijaż okazjonalnie.

Co to jest trwałe przedłużania rzęs?

Przedłużenia rzęs wykonane z pojedynczych włókien syntetycznych o tak dobranym kształcie i rozmiarze, że wyglądają zupełnie jak prawdziwe. Są zakrzywione jak rzęsy naturalne, u podstawy grubsze i zwężają się ku końcom. Przyklejane są pojedynczo, rzęsa do rzęsy, dzięki czemu dają naturalny i elegancki efekt przedłużenia i zagęszczenia. Rzęsy mogą być przytwierdzane wyłącznie przez specjalistów. Ich aplikacja samemu lub przez osoby nieprzeszkolone jest stanowczo odradzana.

Z czego są wykonane rzęsy?

Rzęsy są wykonane z poliestru, którego zaletą jest trwałość. Ponadto tworzywa sztuczne rzadziej niż inne materiały wywołują uczulenie ludzkiej skóry. Testy wykazały częstsze występowanie niekorzystnych reakcji u osób, których rzęsy były przedłużane z użyciem włosów zwierząt, na przykład norek.

Jak wyglądają i zachowują się rzęsy?

Jeżeli zostaną właściwie przytwierdzone, rzęsy wyglądają i zachowują się jak prawdziwe. Każdy zabieg stylizacji rzęs jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki. Nasze rzęsy dostępne są w 12 kolorach: m. in. czarne, ciemnobrązowe, brązowozłote, kasztanowe, niebieskie, czerwone, zielone, różowe, fioletowe, cytrynowe i pomarańczowe, w różnych rozmiarach – od 6 mm do 17 mm i w trzech grubościach. Mają dwa stopnie podwinięcia: naturalny i mocniej podkręcony. Różne długości rzęs syntetycznych są podczas aplikacji tak dobierane, aby wiernie oddać kształt naturalnej linii rzęs. Grubość zastosowanych rzęs zależy od stanu i grubości rzęs klientki, ale również od jej osobistych preferencji. Na efekt końcowy składa się zatem wiele czynników, powodując otwarcie oka i nadając mu nową, szczególną wyrazistość.

Rzęsy zostały opracowane, aby w niedostrzegalny sposób naśladować rzęsy ludzkie. Są elastyczne, odporne na zginanie i poruszają się wraz z rzęsami naturalnymi. Przy ich regularnym uzupełnianiu można mieć niemal pewność, że będą nie do odróżnienia od prawdziwych.

Ponieważ rzęsy są wierną repliką rzęsy ludzkiej, ważą podobnie mało jak ona. Dlatego są nieodczuwalne na co dzień, a ich aplikacja nie powoduje wypadania rzęs naturalnych przed zakończeniem normalnego cyklu wzrostu, jak to może mieć miejsce w wypadku innych metod poprawiania wyglądu rzęs.

Jakie są korzyści z posiadania przedłużonych rzęs?

Większość kobiet wybiera przedłużone rzęsy ,aby przedłużyć swoje rzęsy naturalne, inne chcą uzyskać efekt zagęszczenia i dodania im objętości. Osoby o jasnych rzęsach mają możliwość podkreślenia ich wyglądu dzięki zastosowaniu kolorów naturalnych, jeszcze inne znajdują przyjemność w bardziej odważnej stylizacji z użyciem rzęs barwnych i zaawansowanych technik przedłużania i zagęszczania.

Przedłużone rzęsy potrafią odmłodzić. Niektóre klientki, które brały pod uwagę poddanie się zabiegom plastycznym twarzy, porzucają ten zamiar po aplikacji rzęs. Dzięki uzyskanemu w ten sposób efektowi rozjaśnienia, otwarcia i podkreślenia, oczy nabierają młodego, pogodnego i wypoczętego wyglądu.

Jednak główną zaletą przedłużonych rzęs jest oszczędność czasu przy codziennym makijażu, bowiem użycie tuszu staje się właściwie niepotrzebne. Ponieważ rzęsy są grubsze u podstawy, dają ten sam efekt co eyeliner, tak więc i tę czynność można przy malowaniu pominąć. Ogólnie rzecz biorąc, rzęsy zapewniają wygląd, jaki zwykle wymaga poświęcenia niemało pracy i czasu, kiedy w rzeczywistości nie zajmuje to na co dzień ani chwili! Nie ma potrzeby malowania się rano i usuwania makijażu wieczorem, a ponadto rzęsy wyglądają pięknie bez względu na porę dnia czy nocy, codziennie! Koniec z tuszem, czarnymi łzami i rozmazanymi oczami. Z przedłużonymi rzęsami wyglądasz i czujesz się wspaniale od przebudzenia do zaśnięcia, właściwie bez wysiłku.